Vítejte na Vyrobeninách, v záložce E-shop najdete produkty, které si můžete ihned koupit. Produkt přesně podle Vašeho přání získáte, když kliknete na „UŠIJ MI!“. Vyberte si „Vyrobeninu“, která Vás oslovila a pak postupujte podle instrukcí u každého produktu. Jsme tu pro Vás na Facebooku, Instragramu a emailu, tak nám v případě nejasností napište. Eva z Vyrobenin

Sety pro miminko a batole

Neohodnoceno

Set obsahuje - nepadací deku, podložku do kočárku, podložku do autosedačky, plenkovník a obal na doklady.

1 690 Kč
Skladem (1 ks)

Nepadací deka zateplená je šitá z bavlněného plátna a z druhé strany látka minky, která je hřejivá a velmi příjemná na dotek. Deka je zateplená hřejivým vatelínem. Celou deku lze stáhnout šňůrkou pomocí brzdiček a díky připínacím okům přichytit ke kočárku. Deka se tak přizpůsobí kočárku a nepadá. Veškeré použité materiály jsou vhodné pro děti do 3 let.

Oboustranná podložka je šitá z bavlněného plátna, vyztužená molitanem o šířce 1 cm. Rozměr*: 99 cm - celková délka (zádová část 48 cm, sedací část 25 cm, část pod nožičky 26 cm)

Podložka do autosedačky je ve tvaru obdélníku s kulatými rohy, má otvory na ramenní popruhy a na uzamykací přezku. Podložku je možné ušít jako oboustrannou. Podložka je šitá z bavlněného plátna,vyztužená molitanem o šířce 0,5 cm.*: délka 85 x 35 cm (zádová část 55 cm, sedací část 30 cm)

Plenkovník - praktický pomocník pro maminky a jejich miminko.Do plenkovníku se Vám pohodlně vejdou cca: 2-4 plenky dle velikosti, dále lžička, menší balení vlhčených ubrousků, drobné mastičky a krémy.

Obal je šitý na očkovací průkaz dítěte. Obal chrání před ušpiněním doklady Vašeho dítěte v přebalovací tašce nebo kabelce:)

 

 

Veškeré materiály jsou vhodné pro děti do 3 let.Rozměry

* rozměry jsou orientační 

Kód Kód: 4779
Jméno značky: Vyrobeniny
Kategorie: Sety