Varianta neexistuje
M

1 190 Kč s DPH

ks
Vyrobeniny

Letní mušelínové šaty Více

Kód produktu: A-P1151 Doprava a platba

Letní šaty z kouzelného mušelínu - jsou ideální variantou pro Vás pro horké letní dny. Šaty jsou tzv. áčkového střihu. Výstřih je střižený do V a tento výstřih je v zádové částí. Vytváří to tak šaty více zajímavými. V pase jsou dvě oka pro ozdobnou stuhu, která je šitá také z mušelínu. Stuha může být z jiné barvy a šaty mohou být zajímavější, ale to záleží už jen na vás. Délka šatů lze případně upravit na přání.

Tyto šaty šijeme i v dětském provedení. Můžete se tak se svojí holčičkou nebo holčičkami sladit a užít si letní dny ve stejných šatech :-)

Mušelín je gázovina a je to jedna z nejjednodušších a nejjemnějších forem tkanin s jednoduchou otevřenou vazbou, díky níž je vzdušná, prodyšná, lehká a příjemná na tělo. Přitom je dostatečně pevná, odolná a snadná na údržbu. Při výběru berte na vědomí, že zobrazované barvy látek, zipů a lemování mohou být zkreslené digitalizací.


 

Věnujte, prosím pozornost tabulce velikostí a řádně přeměřte sebe nebo své dítě, než si daný výrobek zakoupíte. Děkuji moc.