O nás

Jako hodně věcí, i Vyrobeniny začaly nenápadně, maličkostí. Jednoho dne jsem se rozhodla, že si zpestřím rodičovskou dovolenou a naučím se šít. Tato činnost, která se zpočátku zdála být pouze praktickým pomocníkem maminky, teď už dvou malých holčiček, mi učarovala natolik, že netrvalo dlouho a já se přistihla, že vymýšlím další a další střihy, výrobky a maličkosti. A jak se moje skromná šicí dílna plnila, moje „vyrobeniny“ mě opouštěly a dělaly radost zprvu pouze známým, kamarádům a jejich dětem, aby se posléze prostřednictvím Facebooku dostávaly dál a dál.

Vyrobeniny už teď nejsou jen o mě, ale jsme skvělý tým holek, které dělají, co je baví! V září v roce 2020 jsem se rozhodla k velkému kroku a otevřela svoji provozovnu v Postřelmově, kde všechny Vyrobeniny vznikají a vy se na ně můžete přijet podívat. Přicházíme s novými nápady, objevujeme nové materiály, které budou praktické nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti. 

Naší velkou doménou jsou naše autorské tisky, které nám maluje Olena z Ukrajiny. Ona překresluje moje nápady a myšlenky, pomáhá realizovat mou fantazii na látky. Momentálně se snažíme, aby naše nabídka byla šitá převážně z autorských tisků. Vzory tiskeme na 6 druhů látek. 

Jak jsou na tom Vyrobeniny teď, se můžete přesvědčit na těchto stránkách. Doufám, že to, co tam uvidíte, se Vám bude líbit. Jedno Vám ale můžu slíbit hned. A to, že Vyrobeniny dále porostou a budete zde nacházet další nové a nové věci. Snad Vám udělají takovou radost, jakou mně dělá jejich výroba.

Přeji Vám krásný den.