Jako hodně věcí, i Vyrobeniny začaly nenápadně, maličkostí. Jednoho dne jsem se rozhodla, že si zpestřím rodičovskou dovolenou a naučím se šít. Tato činnost, která se zpočátku zdála být pouze praktickým pomocníkem maminky, teď už dvou malých holčiček, mi učarovala natolik, že netrvalo dlouho a já se přistihla, že vymýšlím další a další střihy, výrobky a maličkosti. A jak se moje skromná šicí dílna plnila, moje „vyrobeniny“ mě opouštěly a dělaly radost zprvu pouze známým, kamarádům a jejich dětem, aby se posléze prostřednictvím Facebooku dostávaly dál a dál.

Vyrobeniny už teď nejsou jen o mě, ale jsme skvělý tým holek, které dělají, co je baví! V září v roce 2020 jsem se rozhodla k velkému kroku a otevřela svoji provozovnu v Postřelmově, kde všechny Vyrobeniny vznikají a vy se na ně můžete přijet podívat. Přicházíme s novými nápady, objevujeme nové materiály, které budou praktické nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti. 

Jak jsou na tom Vyrobeniny teď, se můžete přesvědčit na těchto stránkách. Doufám, že to, co tam uvidíte, se Vám bude líbit. Jedno Vám ale můžu slíbit hned. A to, že Vyrobeniny dále porostou a budete zde nacházet další nové a nové věci. Snad Vám udělají takovou radost, jakou mně dělá jejich výroba.

Přeji Vám krásný den.