Cool Kids by Vyrobeniny

Cool Kids by Vyrobeniny 

71253683_684725375270803_2472181294381924352_n.jpgOriginální a nápadité oblečení z teplákoviny , to je něco, co na Vyrobeninách chybělo a já teď mohu říct, že v mých očích jsou teď Vyrobeniny pro Vás značkou, u které toho naleznete spoustu pro každé roční období! 

Tímto zde s radostí a obrovskou nervozitou představuji tak dlouho chystané Cool Kids by Vyrobeniny Oblečení z teplákoviny pro Vaše děti od miminka až po velké školáky. 

V našem novém sortimentu najdete mikiny, různých druhů délek a krás :-) klasické tepláky, legíny, které šijeme jak pro holky tak i pro kluky, kterým tak parádně nahradíme né moc oblíbené punčocháče a taky populární baggy, tedy tepláky se spadeným sedem...To vše můžeme doladit spadenou čepicí a tunelem, aby tak Váše Cool kids oblečení bylo naprosto dokonalé!

Další dny budou tedy patřit kolekci Cool Kids a budeme Vám přibližovat, co všechno umíme tady na webových stránkách, Facebooku a Instagramu. Nabídku veškeré teplákoviny naleznete zde: https://www.vyrobeniny.cz/fotoalbum/vzorkovnik---latky/coll-kids--teplakovina-/.