Vítejte na Vyrobeninách, v záložce E-shop najdete produkty, které si můžete ihned koupit. Produkt přesně podle Vašeho přání získáte, když kliknete na „UŠIJ MI!“. Vyberte si „Vyrobeninu“, která Vás oslovila a pak postupujte podle instrukcí u každého produktu. Jsme tu pro Vás na Facebooku, Instragramu a emailu, tak nám v případě nejasností napište. Eva z Vyrobenin

Jak to u nás chodí

Jak to u nás chodí, když si chcete něco objednat?

Jsem moc ráda, že jste zatoužili po našich Vyrobeninách! Aby to pro Vás bylo co nejjednodušší, tady je pár slov k tomu, jak to u nás chodí…

Všechny ušité “vyrobeniny” najdete na našem Eshopu. Jelikož na něm nenajdete celou naší nabídku koukněte určitě do kategorie Ušij mi. Zde na Vás čekají veškeré informace o produktech které šijeme, jejich ceny a pár fotografií pro lepší představu. U každého výrobku je odkaz na vzorkovník a okýnko s poznámkou, kde přesně popíšete, jak by daný produkt měl vypadat a rovnou si jej objednáte :-) A pak už veškerá komunikace běží pomocí emailů. Může se totiž někdy stát, že látka, kterou jste si vybrali není v dostatečném množství skladem, my Vám pak buď zavoláme a nebo napíšeme a na všem se domluvíme :-)

Samozřejmě jsme tu pro Vás i online a pokud se chcete domluvit na Vaší objednávce pomocí chatu, napište nám na náš Facebook Vyrobeniny nebo Instagram. Veškerou korespondenci s Vámi vyřizuji ve večerních hodinách, pokud budete online v tento čas i Vy, celá domluva se tím urychlí. Od uzavření objednávky trvá ušití Vaší Vyrobeniny okolo 2-3 týdnů. Tato doba se může prodloužit, budete na to včas upozorněni.

Standardně všechny objednávky odesílám přes Zásilkovnu, poštovné je 70,-. Napište mi prosím spolu s objednávkou rovnou také pobočku Zásilkovny, kam budete chtít balíček doručit. Je možné také zaslání objednávky přímo na Vaši adresu pomocí Zásilkovny, v tomto případě je poštovné 100,-.

Pokud si budete objednávat přes messenger, prosím spolu s objednávkou napište také Vaše jméno, příjmení, adresu, telefon a email, na který Vám pak přijde faktura. Jakmile bude faktura uhrazena, balíček bude odeslán. Balíky odesílám většinou 2x týdně.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit. 

Mějte krásný den a těším se na Vaši objednávku!

Eva z Vyrobenin

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...