Pro dětskou radost

Pyžamožrouti, pytlíkobatohy, pastelkovník, sponkovník

Pyžamožrouti

  • Pyžamožrout / polštářek na spaní - 380,-

- je cca 40 cm vysoký, je vycpaný dutým vláknem, tudíž slouží jako polštářek nebo i jako plyšák a zároveň na místo tlamy je zip, kam se může schovat pyžamko nebo cokoliv jiného, co je prostě potřeba. Pyžamožrout má na hlavě ušitou mašli, která je buď ozdobou a nebo ho můžete přivázat k posteli, aby s pyžamem nikam neutekl.

Pytlíkobatohy

- pytlíkobatoh se zipem nebo bez, šitý z bavlněného plátna, stažený pomocí šňůrek. Látky sladíme dle vašeho přání i se slintáčky na Vaše nosítko.

Typ
Cena
Pytlíkobatoh dětský
150,-
Pytlíkobatoh pro dospělé (40 x 30 cm)
200,-
Pytlíkobatoh se zipem
250,-
Softshellový pytlíkobatoh
390,-

Pastelkovník

- pastelkovník, taška/obal na fixy, pastelky a blok pro šikulky. Pastelkovník obsahuje kapsu na blok A4 a několik oček na fixy, pastelky, gumu a strouhátko. Uzavírání na druky a dvě uši, aby se dal Pastelkovník v pohodě přenášet a cestovat s ním kam je potřeba :-). Výplň vlízelín.

Cena 450,-

 

Sponkovníky

Díky sponkovníkům mají parádnice vše na jednom místě heart

 

Sponkovník VELKÝ 

- sponkovník má 4 řady stužek na přidělání sponek, 2 nebo 3 kapsy na gumičky a na hřebeny, ve spodní části sponkovníku jsou pevná oka na plastové gumičky a jedno velké oko na odepínací druk na přidělání gumových či látkových čelenek. 

Cena 250,-

Sponkovník zvířátko

- sponkovníky ve tvaru zvířátka, mají dva popruhy o délce cca 40 - 50 cm, na jednom konci je pevné oko na plastové čelenku na druhém konci je oko na odepínací druk na gumičky nebo látkové čelenky. 

Cena 140,-