Vítejte na Vyrobeninách, v záložce E-shop najdete produkty, které si můžete ihned koupit. Produkt přesně podle Vašeho přání získáte, když kliknete na „UŠIJ MI!“. Vyberte si „Vyrobeninu“, která Vás oslovila a pak postupujte podle instrukcí u každého produktu. Jsme tu pro Vás na Facebooku, Instragramu a emailu, tak nám v případě nejasností napište. Eva z Vyrobenin

Kukla skřítek

Neohodnoceno

Kukla pro děti


Do objednávky prosím o uvedení čísla látek, která jste si vybrali. Děkuji

Tenká kukla JARO/PODZIM - vzorkovník ⇒

 

 

!!!! Do objednávky uveďte vždy obvod hlavy (měřit podle žluté čáry) - viz fotogalerie, kukla je oboustranná, uveďte tedy dvě čísla vybraných látek!!!!

 Ukázka objednávky -  č. U26 a č. U45, obvod hlavy 49 cm.

360 Kč
Můžeme doručit do:
7.5.2021
Na zakázku (> 5 ks)

Kukla ala Skřítek - díky jedinečnému střihu této kukly budou Vaše děti opravdu originální. Horní část kukly, která je střižena do špičky, tak tvaruje celou kulku do tzv. skřítkovské kukly. Kukla má jednu velikou výhodu a to, že díky navrženému sřihu je každá velikost určitě pro obvod hlavy v rozmezí 4 cm. Déle Vám tak vydrží. Kukla je šitá z bavlněného a zároveň pružného úpletu. Je tedy slabší variantou naší klasické kukly a bude slušet vašim dětem v jarních a teplých podzimních dnech. Kukla je oboustranná a Vy tak můžete vybírat ze dvou látek.

Kukly šijeme v obvodech:

1) 40-43 cm

2) 44-47 cm

3) 48-52 cm

4) 53-57 cm

 

 

Kód Kód: 6458
Jméno značky: Vyrobeniny
Kategorie: Čelenky a čepice pro DĚTI i DOSPĚLÉ