Do Výprodeje přidány nové položky! Koukněte na to tady

Blog

Jak třídit dětský šatník?

Jak třídit dětský šatník?

Pro každou nastávající maminku je nákup výbavičky pro miminko většinou jednou z milých povinností. Na trhu je nepřeberné množství roztomilých oblečků, které doslova křičí o pozornost. Velmi brzy ale každé novopečené mamince dojde, že dětský šatník je především jedna velká starost. Uměly jste si před dětmi představit množství času, které budeme trávit u pračky a sušičky? A co teprve třídění oblečení, shánění větších velikostí, rozhodování, co s těmi všemi věcmi udělat? V tomto článku vám představíme naše tipy, jak si třídění dětského šatníku co nejvíce ulehčit.


Jak si užít Vánoce bez stresu?

Jak si užít Vánoce bez stresu?

Jak oslavit Vánoce bez stresu a užít si kouzelné sváteční okamžiky se svou rodinou? Hledáte ještě na poslední chvíli malé překvapení pod stromeček? Máme pro vás tipy jak se z toho všeho nezbláznit a ještě k tomu vymyslet smysluplné a originální dárky pro Vaše blízké, které zahřejí u srdce.


Jak oblékat školkové a starší děti v zimě?

Jak oblékat školkové a starší děti v zimě?

Objevte tajemství úspěšného oblékání dětí v zimě! V našem článku najdete praktické rady pro děti ve školkovém věku, školáky a starší děti. Víte, jak správně vrstvit oblečení, vybrat kvalitní materiály? Užijte si vaše zimní výlety v teple, bude to nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!


Jak správně obléct batolata a malé děti v zimě?

Jak správně obléct batolata a malé děti v zimě?

Krajinu zasypal sníh. Zima je tu a s ní přichází otázka: Jak správně obléct naše batolátka a malé děti, aby se při objevování světa cítili komfortně a pohodlně? Mrkněte na naše rady a inspiraci. Pak už vám nic nebrání v tom vyrazit za objevováním kouzel paní zimy!